مقالات

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

اگر در حال حاضر از کراتین استفاده می‌کنید یا بدنبال انتخاب یک مکمل کراتین مناسب هستید، آگاهی از رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰ می‌تواند کمک بزرگی برای شما باشد. مقاله زیر را از دست ندهید!

فرقی نمی‌کند یک بدنساز مبتدی یا حرفه‌ای باشید یا یک مربی بدنسازی؛ کراتین می‌تواند نقش موثری در رفع نیازهای وزنه‌برداری شما ایفا کند. کراتین، استقامت و قدرت شما را افزایش می‌دهد – بخصوص در طول تمرین با شدت بالا. همچنین باعث تقویت عملکرد شما در هنگام بلند کردن وزنه‌های سنگین می‌شود.

این دلایل باعث می‌شود که مصرف مکمل کراتین برای تمرین شما به یک ضرورت تبدیل گردد. اما با وجود محصولات کراتین متعددی که در بازار وجود دارند، انتخاب یک مورد ایده‌آل برای نیازهای تمرینی شما می‌تواند چالش‌ برانگیز باشد. آیا می‌دانید در هنگام خرید بهترین مکمل کراتین برای نیازهای تمرینی‌تان باید چه مواردی را در نظر بگیرید؟ خب عوامل مختلفی وجود دارند از جمله بودجه شما، نیازهای سلامتی‌تان، برند مکمل و اهداف تمرینی.

از بین همه این عوامل، برند محصول انتخابی شما مهم‌ترین مورد است. برخی از مارک‌ها بخاطر ساخت کراتین استانداردشده، معروف هستند. در حالیکه بقیه، مکمل‌های مصنوعی تولید می‌کنند که ممکن است نیازهای تمرینی شما را بطور کامل برآورده نسازد. اگر برای روال تمرینی‌تان بدنبال یک مکمل کراتین ایده‌آل هستید، نگران باشید. در زیر، لیست جامعی از بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰ ارائه می‌دهیم.

۱. جی‌ان‌سی پرو پرفورمنس مونوهیدرات

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

تمرینات با شدت بالا می‌توانند براحتی بدن‌تان را تحت فشار قرار دهند؛ در اینصورت شما نه تنها احساس درد خواهید کرد بلکه سطوح انرژی‌تان نیز پایین خواهد آمد. بنابراین به یک مکمل پس از تمرین نیاز دارید که بطور کامل از بدن‌تان پشتیبانی کند.

طراحی خاص جی‌ان‌سی بگونه‌ای است که ریکاوری شما از یک تمرین با شدت بالا را تضمین می‌کند. جزء اصلی آن کراتین است که بسرعت به کراتین فسفات تبدیل می‌شود. این ترکیب، در تقویت عضلات اسکلتی و تأمین انرژی مورد نیاز آنها برای تمرینات با شدت بالا، ضروری است.

همچنین این محصول تحت بهترین کنترل کیفیت قرار گرفته که خلوص آن را تضمین می‌کند. این مکمل کراتین بدون گلوتن بوده، حاوی ۵۰۰۰ میلی‌گرم کراتین مونوهیدرات است و هیچ ماده ناسالم دیگری ندارد.

۲. مکمل پس از تمرین لژیون ری‌شارژ

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

اگر مایلید که عضلات و قدرت‌تان را حفظ کنید، مصرف یک مکمل پس از تمرین واقعا مهم است. با این مکمل پس از تمرین، شما نه تنها به این هدف خواهید رسید بلکه درد عضلانی ناشی از ورزش کردن را کاهش داده و به ریکاوری پس از تمرین سرعت می‌بخشید. این مکمل از ترکیباتی ساخته شده که در کنار یکدیگر به دستیابی به این هدف کمک می‌کنند.

اول از همه، این مکمل از کراتین مونوهیدرات ساخته شده است؛ ماده‌ای که بطور طبیعی در بدن و همچنین مواد غذایی مانند گوشت وجود دارد.

کراتین به ساخت عضلات و تقویت قدرت کمک می‌کند. آن، آسیب عضلانی و درد ناشی از ورزش را کاهش می‌دهد؛ همچنین باعث افزایش سطوح گلیکوژن ذخیره‌شده در عضلات می شود.

این محصول حاوی ال‌کارنیتین ال‌تارترات است؛ یک ترکیب تولیدشده توسط بدن که به تولید انرژی سلولی کمک می‌کند. وجود این ماده در مکمل پس از تمرین، هرگونه آسیب عضلانی ناشی از تولید انرژی را کاهش می‌دهد و بنابراین باعث افزایش ترمیم عضله و حساسیت به انسولین می‌شود.

۳. پودر کراتین مونوهیدرات میکرونیزه‌شده بولک ساپلیمنتس

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

آیا بدنبال ایمن‌ترین فرمول کراتین برای عضله‌سازی هستید که باعث پیشرفت چشمگیر بدن‌تان شود؟ این پودر کراتین مونوهیدرات میکرونیزه‌شده قدرتمند برای شما مناسب است!

این پودر بگونه‌ای طراحی شده که تمام استقامت مورد نیاز عضلات شما در بدنسازی، پاورلیفتینگ، کراس‌فیت یا تمرینات قدرتی را فراهم ‌کند. آن دارای اجزایی است که پمپ عضلانی را به حداکثر می‌رسانند . سطح انرژی را افزایش می‌دهند تا بتوانید از پس تمرینات سنگین باشگاه بربیایید.

کراتین بولک ساپلیمنتس، فرمول قدرتمندی دارد و حاوی ۹۹٫۹۹ درصد کراتین مونوهیدرات خالص با بالاترین کیفیت است که برای ایمنی شما آزمایش و تأیید شده است.

آیا می‌خواهید هر بار از تمرینات انفجاری سود ببرید؟ مصرف این مکمل، سرعت تکرارهای شما را افزایش خواهد داد و تمرکزتان را بالا می‌برد. این محصول، مناسب افراد وگان است و بخاطر مواد تشکیل‌دهنده طبیعی‌اش، شناخته‌شده می‌باشد.

این محصول هنگامی که با یک رژیم غذایی سالم معمولی ترکیب شود، مزایای تناسب اندام قابل‌توجهی به همراه می‌آورد. این پودر کراتین مونوهیدرات میکرونیزه‌شده و خالص را انتخاب کنید تا هر چه سریع‌تر به یک افزایش چشمگیر در توده عضلانی دست یابید.

۴. پودر کراتین مونوهیدرات میکرونیزه‌شده بی‌اس‌ان

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

آیا به تمرین مقاومتی علاقه دارید و بدنبال محصولی هستید که به شما کمک کند تمرین‌تان را تحمل کنید و درد ناشی از آن را کاهش دهید؟ پودر کراتین مونوهیدرات میکرونیزه‌شده بی‌اس‌ان، همان چیزی است که بدنبالش هستید. آن یک خرید عالی برای پشتیبانی از تمرین شما خواهد بود.

پودر کراتین DNA بی اس ان 309 گرم

ماده اصلی در این محصول، کراتین مونوهیدرات است – ۵ گرم در هر وعده. این، مقدار توصیه‌شده استاندارد در صنعت بدنسازی است. این کراتین مونوهیدرات، قدرت شما را تقویت خواهد کرد توانایی‌تان برای بلند کردن یا سر و کله زدن با وزنه‌های سنگین را افزایش خواهد داد.

بدون شک این محصول با ارتقاء سطح تمرین‌تان باعث بهبود آن خواهد شد. بعلاوه با تضمین آنکه شما حداکثر بهره را از جلسات تمرینی‌تان می‌برید، از توده عضلانی خالص پشتیبانی خواهد کرد. از آنجا که این محصول با مایعات مخلوط می‌شود، برای اطمینان از حل شدن سریع بصورت میکرونیزه‌شده در آمده است.

۵. پودر کراتین مونوهیدرات میکرونیزه‌شده اُپتیموم نوتریشن

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

اپتیموم نوتریشن، بهترین مکمل کراتین را برای افرادی که رژیم غذایی کتو دارند، ارائه می‌دهد. این کراتین مونوهیدرات فوق‌العاده، به دلایل بسیار خوبی جزء ۵ محصول برتر لیست بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰ است. یکی از چیزهایی که می‌توانید در مورد آن مطمئن باشید، آن است که در هر وعده ۵ گرم کراتین مونوهیدرات خالص دریافت خواهید کرد.

پودر کراتین میکرونایزد اپتیموم نوتریشن

فقط کافی است چند روز از این کراتین استفاده کنید تا متوجه قدرت و اثربخشی آن شوید. با استفاده منظم از این محصول، خیلی زود رشد عضلانی، افزایش قدرت و توان‌تان را احساس خواهید کرد. استفاده از کراتین اپتیموم نوتریشن نه تنها به رشد عضلانی کمک می‌کند بلکه انرژی اضافه‌ای که  در جلسات تمرینی‌ منظم‌تان نیاز دارید را  نیز فراهم خواهد کرد.

همچنین این محصول، ایمنی و سلامت کامل شما را در کل دوره استفاده تضمین می‌کند. دلیلش این است که این مکمل از نظر وجود تمام مواد ممنوعه، مورد آزمایش قرار گرفته است. آن فاقد هرگونه طعم‌دهنده افزوده است و در رژیم غذایی شما اختلال ایجاد نمی‌کند چون سازگار با رژیم کتو است. شما می توانید آن را با هر نوشیدنی دلخواه‌تان مخلوط کنید و از مزه‌اش لذت ببرید. شما باید این مکمل را ۴ تا ۵ بار در هفته، در صبح، عصر و شب مصرف کنید.

۶. کراتین میکرونیزه‌شده ام‌پی اسنشالز

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

تا جایی که به مکمل‌های باکیفیت مربوط می‌شود، ماسل فارم یک برند معروف است. کراتین ماسل فارم در خدمت همه کسانی است که به رشد عضلات محکم نیاز دارند. این پودر تحت چندین مطالعه علمی قرار گرفته تا اثربخشی آن مشخص شود و تمام آنها نتایج مثبتی به همراه داشته‌اند. برخی از وزنه‌برداران و ورزشکاران مشهور جهان  از این مکمل استفاده کرده و همه آنها اثربخشی‌ آن را تأیید می‌کنند.

شما با استفاده منظم از کراتین ماسل فارم، متوجه افزایش عملکرد، توده عضلانی و قدرت خواهید شد. همچنین ریکاوری عضله سریع‌تر و آسان‌تری را پس از یک جلسه تمرین شدید تجربه خواهید کرد. هر وعده از این مکمل، ۵ گرم کراتین مونوهیدرات خالص به بدن شما می‌رساند و این، تمام چیزی است که برای عملکرد بهینه به آن نیاز دارید.

این محصول برای سلامتی شما مفید است و حاوی هیچ‌گونه ماده ممنوعه‌ای نیست. با اینحال اگر به گندم، تخم مرغ، صدف، بادام زمینی، آجیل درختی یا شیر حساسیت دارید، نباید از آن استفاده کنید چون حاوی مقدار کمی از این محصولات است.

۷. کمپلکس کراتین بیست اسپورتس نوتریشن

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

زنان و مردان ورزشکار برای تقویت عملکرد و تحمل شدت تمرینات به تمام انرژی‌شان نیاز دارند. بیست اسپورتس نوتریشن به آنها اطمینان می‌دهد که تمام انرژی مورد نیاز و حتی بیشتر از آن را در یکی از بهترین مکمل‌های کراتین موجود در بازار دریافت می‌کنند.  کمپلکس کراتین بیست اسپورتس نوتریشن تضمین می‌کند که شما برای فعالیت‌های ورزشی جامعی که خود را برای شرکت در آنها آماده می‌کنید، سوخت کافی دریافت خواهید کرد.

اگر می‌خواهید عضلات خالص‌تان را تقویت کنید، این کراتین مناسب شماست و باعث ریکاوری سریع‌تر پس از یک روز تمرینی شلوغ می‌شود. هنگام استفاده از این محصول، دیگر لازم نیست نگران نوع تمرینی باشید که به آن می‌پردازید چون این محصول بطور خاص برای جلوگیری از تجزیه عضلات ساخته شده است تا شما بتوانید هر تمرین شدیدی که می‌خواهید را انجام دهید.

شما در هر وعده، ۴ گرم کراتین دریافت خواهید کرد. برای تقویت قدرت‌تان باید آن را ۳۰ دقیقه قبل از تمرین و برای کمک به ریکاوری عضلات، ۳۰ دقیقه پس از تمرین مصرف نمایید. در روزهای استراحت می‌توانید فقط یک دوز واحد از آن را مصرف کنید تا برای تمرین روزهای دیگر آمادگی داشته باشید. این پودر براحتی با سایر محصولات تغذیه‌ای بیست اسپورتس مخلوط می‌شود اما می‌توانید بتنهایی نیز از آن استفاده کنید.

۸. قرص‌های کراتین مونوهیدرات – عضله‌ساز سازگار با کتو

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

این یک عضله‌ساز عالی و تقویت‌کننده انرژی است که می‌توانید برای ساختن روزتان و آماده شدن برای تمرینات روزانه از آن استفاده کنید. این محصولات به شکل قرص هستند و با عملکرد فوق‌العاده‌شان، حداکثر جذب عضلانی را فراهم می‌کنند، عملکرد تمرین را افزایش می‌دهند، به ساخت توده عضلانی کمک می کنند و به ریکاوری عضله پس از تمرین سرعت می‌بخشند.

سلامت و ایمنی شما برای کریزی ماسل ((Crazy muscle، اهمیت دارد و بنابراین قرص‌هایی ارائه می‌دهد که فاقد فرآورده‌های حیوانی یا هر گونه ماده ممنوعه مضر برای شما هستند. ThreeAtine در هر وعده تا 5000 میلی گرم کراتین مونوهیدرات، AKG و پیرووات فراهم می‌کند. این قرص‌ها از نرخ قدرت بالایی برخوردارند و حدودا یک هفته طول می‌کشد تا نتایج حاصل را مشاهده کنید.

برای دستیابی به نتایج سریع تر توصیه می‌شود که ThreeAtine را 3 بار در روز مصرف کنید. یک دوز باید قبل از تمرین، دوز دیگر پس از تمرین و دوز آخر در هر زمان دیگری از روز باشد.

9. پودر کراتین مونوهیدرات کِری‌پیور توسط فیست

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

یک سبک زندگی سالم از آسمان نمی‌آید! یک دنیا کار مثبت (خوب) در پشت آن وجود دارد. یک ابزار عالی برای افزودن به انبار تمرین‌تان، پودر کراتین مونوهیدرات کری‌پیور توسط ماسل فیست است؛ یک مکمل فوق‌العاده برای قبل یا بعد از تمرین- مخلوط شدن آسان – فاقد گلوتن – ۳۰۰ گرمی – بدون طعم. این محصول، ترکیبی از کیفیت و کارایی است.

در حالیکه خوردن غذاهای سالم و طبیعی، کاملا مشخص و بدیهی است اما اکثر افراد نمی‌دانند چگونه اینکار را بدرستی انجام دهند. در برخی موارد، اضافه کردن یک مکمل به رژیم غذایی معمول شما تمام چیزی است که برای یک زندگی سالم نیاز دارید. متأسفانه برچسب مکمل‌ها گویای همه چیز نیست و مهم‌ترین مسئله، محتوای آنهاست؛ پودر کراتین مونوهیدرات کری‌پیور در این زمینه بخوبی عمل می‌کند.

یک نکته در مورد این محصول، آن است که جزء محصولاتی است که بیشترین میزان جستجو (سرچ) و تحقیق در مورد آن انجام شده است. این نشان می‌دهد که محصول فوق، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در عین حال، استانداردهای کیفیت آن، غیرقابل انکار هستند چون بالاترین رتبه را به خود اختصاص داده است.

گذشته از نام تجاری و وضعیت کیفی، کری‌پیور در عضله‌سازی فوق‌العاده موثر است. ترکیبات موجود در آن، نقش مهمی در ساخت عضله و همچنین تسریع روند ریکاوری ایفا می‌کنند.

۱۰. کراتین ۵۰۰ گرمی یونیورسال نوتریشن

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

رتبه‌بندی بهترین مکمل‌های کراتین ۲۰۲۰

عضله‌سازی برای اکثر افراد، یک هدف بلندمدت است اما محصولی انتخابی شما می‌تواند تأثیر زیادی روی موفقیت یا شکست شما داشته باشد. همانطور که از نام این محصول پیداست، کراتین ۵۰۰ گرمی یونیورسال نوتریشن، تمام چیزی است که برای ساخت عضلات سالم نیاز دارید. این محصول، وظیفه خود را به بهترین نحو ایفا می‌کند زیرا ظرفیت تمرینی کلی شما را بهبود خواهد بخشید. استفاده از این محصول باعث به تأخیر افتادن شروع خستگی و بالا رفتن متابولیسم انرژی می‌شود که در تلاش‌های تمرینی شما بسیار مهم است.

این محصول به بهترین وجه ممکن، عملکرد و قدرت شما را بطور مداوم افزایش می‌دهد. از این طریق، سلول‌های عضله هیدراته می‌مانند که به افزایش در حجم منجر می‌شود. همچنین با مصرف این مکمل، ذخایر انرژی ATP در طول تمرین و پس از آن بازیابی خواهند شد.

گذشته از بازیابی ذخایر انرژی، فراهمی زیستی این محصول بسیار بالاست. در حالیکه جذب سایر فرم‌های کراتین، بسیار دشوار است اما کراتین یونیورسال نوتریشن براحتی توسط بدن جذب می‌شود. این محصول در هنگامی که سلول‌های عضلانی بیش از همه به کراتین نیاز دارند، بهترین و قابل استفاده‌ترین نوع کراتین را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

منبع: reviewthis.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *