حفظ فعالیت جسمانی در خودقرنطینگی

این راهنما برای افرادی در نظر گرفته شده است که بدون هچ‌گونه علائم مشکوک یا تشخیص بیماری حاد تنفسی در خودقرنطینگی بسر می‌برند و نباید جایگزین مشاوره پزشکی در صورت بروز هرگونه مشکل سلامتی شود. در این مطلب به شما می‌گوییم که چگونه به حفظ فعالیت جسمانی در خودقرنطینگی بپردازید.

مقایسه منقبض کننده پوست و تونر: کدام یک برای پوست شما مناسب است؟

ممکن است قابض و تونر در نگاه اول تقریبا یکسان بنظر برسند اما بین آنها تفاوت‌های اساسی وجود دارد و بسته به نوع پوست‌تان، یکی از آنها برای شما موثرتر است. اما چه چیزی یک تونر را از یک قابض متمایز می‌کند؟ چرا شما باید یکی از این محصولات را به دیگری ترجیح دهید؟ این مقاله به مقایسه قابض و تونر می‌پردازد.

۷ مزیت سلنیوم برای سلامتی

ممکن است شما تابحال در مورد سلنیوم چیزی نشنیده باشید اما این ماده مغذی شگفت‌انگیز برای سلامت شما حیاتی است. سلنیوم، یک ماده مغذی ضروری است یعنی باید از طریق رژیم غذایی دریافت شود. آن فقط در مقادیر کم مورد نیاز است اما نقش عمده‌ای در فرایندهای مهم بدن از جمله متابولیسم و عملکرد تیروئید ایفا می‌کند. این مقاله شامل مهم‌ترین مزایای سلامتی سلنیوم است که همگی توسط تحقیقات علمی تأیید شده‌اند.

مزایای بتاآلانین برای بدنسازان

ممکن است با حس خارش و گزگز پس از مصرف بتاآلانین آشنایی داشته باشید اما آیا می‌دانید که بتاآلانین چه کارهای می‌تواند برای شما انجام دهد؟ مطلب زیر، اطلاعات لازم در مورد مزایای بتاآلانین برای بدنسازان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن

کمپانی اپتیموم نوتریشن، جزء بهترین برندهای تولید مکمل‌های ورزشی می‌باشد و بیش از ۳ دهه است که در این عرصه فعالیت دارد. دستیابی به چنین جایگاهی در صنعت مکمل‌سازی، به هیچ‌وجه تصادفی نیست. در این مطلب به شما خواهیم گفت که چگونه کمپانی اپتیموم نوتریشن دائما در حال ارائه فرمول‌های مبتکرانه و محصولات جدید به بدنسازان و ورزشکاران است.

راهنمای جامع استفاده از اسیدها در روند مراقبت از پوست

آیا می‌دانید اسیدهای موجود در محصولات مراقبت از پوست دقیقا چه کاری انجام می‌دهند؟ این مواد می‌توانند پوست شما را روشن کنند، چرخه آکنه را متوقف سازند، به صاف کردن خطوط ریز و چین‌وچروک‌ها کمک نمایند و … در مطلب زیر به شما خواهیم گفت که استفاده از اسیدها در روال مراقبت از پوست چه مزایایی دارد.

مکمل گلوتامین چه فوایدی دارد و چگونه بهترین مکمل گلوتامین را انتخاب کنیم؟

بازار تغذیه ورزشی با صدها محصول حاوی ال-گلوتامین اشباع شده است. برخی از آنها فقط حاوی گلوتامین هستند و بقیه، آن را با BCAAها ترکیب کرده و یک مکمل ریکاوری چندمنظوره محسوب می‌شوند. بسیاری از کمپانی‌ها نیز آن را با وی، کراتین یا محرک‌های قبل از تمرین ترکیب می‌کنند و در مخلوط پودر پروتئین‌شان بکار می‌برند. اما گلوتامین دقیقا چیست و چه مزایایی دارد؟ در این مقاله به بررسی فواید مکمل گلوتامین برای بدن می‌پردازیم.

چگونه یک کرم ضدچروک مناسب برای صورت‌تان انتخاب کنید؟

پوست شما برای جوان، منعطف و گوشتالو ماندن به توجه زیادی نیاز دارد، بخصوص هنگامیکه متوجه چین و چروک‌ها و خطوط ریز آن می‌شوید. اگرچه شما نمی‌توانید روند طبیعی پیری پوست‌تان را متوقف کنید اما قادرید چین و چروک‌ها و خطوط ریز صورت‌تان را به حداقل برسانید و همچنین روند تشکیل چین و چروک‌های جدید را کُند سازید. احتمال آن زیاد است که شما به فکر خرید یک کرم ضدچروک جدید یا بطورکلی اولین محصول ضدچروک‌تان افتاده باشید. برای آنکه انتخاب محصول ضدچروک جدیدتان را برای شما آسان‌تر سازیم، قصد داریم در این مقاله به شما کمک کنیم که یک کرم ضدچروک مناسب برای صورت‌تان پیدا کنید.

بهترین مکمل‌های BCAA سال ۲۰۲۰: بررسی و راهنمای خرید مکمل‌های BCAA

با شروع هر برنامه کاهش وزن، احتمال از دست دادن توده عضلانی در کنار چربی بدن وجود دارد. اگر بدنبال تقویت بدن و کاهش وزن یا رشد و حفظ توده عضلانی‌تان هستید، نباید از اسیدهای آمینه شاخه‌دار غافل شوید. اینها ریزمغذی‌های شگفت‌انگیزی هستند که می‌توانند شما را قادر سازند در حین کاهش چربی، توده عضلانی‌تان را حفظ کنید. در این مقاله با بهترین مکمل‌های BCAA سال ۲۰۲۰ آشنا خواهید شد.

معرفی و مقایسه خودتراش‌ها و فوم‌های اصلاح ژیلت

کمپانی ژیلت، میرات گرانبهای مرد بزرگی به نام کینگ سی. ژیلت است. چشم‌انداز او، الهام‌بخش بیش از ۱۰۰ سال نوآوری بوده است تا بهترین اصلاح در جهان را برای شما به ارمغان بیاورد؛ کاری که کمپانی ژیلت معتقد است هنوز بطور کامل موفق به انجام آن نشده است. در این مقاله، تاریخچه کاملی از ژیلت ارائه می‌دهیم و به مقایسه خودتراش‌ها و فوم‌های اصلاح ژیلت می‌پردازیم.

مکمل اچ ام بی چیست؟

اچ ام بی، یک مکمل بسیار قدرتمند بوده و پس از کراتین، پرمصرف‌ترین محصول بدنسازی می‌باشد. تمام آنچه لازم است در مورد اچ ام بی بدانید، در این مقاله گردآوری شده است.

بررسی مکمل پی اچ دی ادونس مس

کمپانی پی اچ دی نوتریشن، ۱۳ سال است که در عرصه تولید مکمل‌های عملکردی باکیفیت در انگلستان فعالیت دارد و به یک برند قابل اعتماد تبدیل شده است. مجموعه متنوع محصولات پی اچ دی عبارتند از مس گینرها، مکمل‌های قبل از تمرین، انواع بارها و شیک‌های پروتئین. مطلب زیر به بررسی مکمل پی اچ دی ادونس مس می‌پردازد.