خرید اقساطی محصولات داروخانه

برخی محصولات داروخانه، به ویژه در دسته هایی مانند مکمل های ورزشی، مکمل های غیر ورزشی و محصولات آرایشی بهداشتی، قیمت بالایی دارند و به همین دلیل خرید اقساطی محصولات داروخانه همواره خواست بسیاری از مشتریان بوده است. داروخانه اینترنتی بتادارو مفتخر است به اطلاع شما عزیزان برساند که به منظور فراهم کردن امکان خرید اقساطی محصولات داروخانه، از جمله مکمل های ورزشی، محصولات آرایشی بهداشتی و…، همکاری جدیدی را با مجموعه لندو آغاز نموده است. با مراجعه به سایت لندو  می توانید نسبت به خریداری کارت های اعتباری فروشگاه اینترنتی بتادارو اقدام نمائید. این کارت های اعتباری از 100 هزار تومان تا 7.5 میلیون تومان قابل خریداری هستند و با توجه به قیمت کالا های مورد نظر خود می توانید نسبت به سفارش هر یک از کارت های اعتباری اقدام کنید. با خرید هر کارت اعتباری داروخانه آنلاین بتادارو، یک کد تخفیف در اختیار شما قرار می گیرد که با وارد کردن آن در بخش کد تخفیف، مبلغ کارت اعتباری اعمال شده و می توانید نسبت به ادامه فرآیند خرید اقدام کنید. توجه داشته باشید که شیوه پرداخت و نحوه تقسیط آن طبق قوانین لندو تعیین می شود و فروشگاه اینترنتی بتادارو  هیچ گونه دخل و تصرفی در این موارد ندارد. در ادامه مراحل ثبت درخواست کارت اعتباری از وبسایت لندو توضیح داده می شود.

شیوه درخواست اعتبار

برای دریافت اعتبار، ابتدا با وارد کردن شماره موبایل و رمز خود در وب‌سایت لندو ثبت‌‌نام کنید. در صورتی که قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، می‌توانید با وارد کردن اطلاعات خود به سایت وارد شوید. سپس فروشگاه بتادارو را از فهرست فروشگاهها انتخاب کرده و میزان اعتبار و تعداد ماه‌های بازپرداخت را مشخص کنید. در پایان برای ثبت درخواست، اعتبار مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنید.

بعد از ثبت درخواست، منتظر تماس لندو بمانید. کارشناسان لندو حداکثر تا 24 ساعت کاری پس از ثبت درخواست، با شما تماس گرفته و از شما درخواست می‌کنند که تصاویر مدارک مورد نیاز برای ضمانت را به صورت آنلاین ارسال کنید. عدم ارسال مدارک تا حداکثر 4 روز پس از ثبت درخواست، باعث حذف درخواست شما به صورت خودکار خواهد شد.

بعد از ارسال تصاویر مدارک، اطلاعات شما حداکثر تا 72 ساعت کاری، مورد بررسی و اعتبارسنجی قرار می‌گیرد. در صورت تایید مدارک، درخواست شما به واحد سرمایه‌گذاری فرستاده و ثبت نهایی می‌شود.

پس از ثبت درخواست و تایید در اعتبارسنجی، لندو یک کد تخفیف 100 درصدی به پروفایل شما ارسـال می‌کند. توجه داشته باشید که تاریخ دقیق ارائه اعتبار مشخص نیست اما لندو بر اساس تعداد افراد در صف انتظار، مدت زمانی را برای ارائه اعتبار به شما در نظر می‌گیرد. ممکن است با سرعت گرفتن فرآیند تامین سرمایه، زمان پیش‌بینی‌شده نیز کاهش پیدا کند که این روند در پروفایل شما قابل مشاهده است.

سقف اعتبار

سقف اعتبار دریافتی از لندو برای اولین خرید و برای کاربرانی که از سفته برای ضمانت استفاده می‌کنند، مبلغ 6 میلیون تومان است. همچنین سقف اعتبار دریافتی برای کاربرانی که چک ضمانت ارائه می‌کنند، مبلغ 7.5 میلیون تومان در نظر گرفته شده است. در خریدهای بعدی، در صورت افزایش نمره اعتبار، سقف خرید شما می‌تواند تا 10 میلیون تومان نیز افزایش پیدا کند.

شروع خرید اقساطی

برای خرید اقساطی از بتادارو روی تصویر زیر کلیک کنید و وارد سایت لندو شوید: