تناسب اندام

آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن

به گزارش بتادارو، داروخانه آنلاین تبریز، کمپانی اپتیموم نوتریشن، جزء بهترین برندهای تولید مکمل‌های ورزشی می‌باشد و بیش از ۳ دهه است که در این عرصه فعالیت دارد. دستیابی به چنین جایگاهی در صنعت مکمل‌سازی، به هیچ‌وجه تصادفی نیست. در این مطلب به شما خواهیم گفت که چگونه کمپانی اپتیموم نوتریشن دائما در حال ارائه فرمول‌های مبتکرانه و محصولات جدید به بدنسازان و ورزشکاران است.

کارخانه تولید محصولات اپتیموم نوتریشن با مساحتی حدود ۵۶ هزار مترمربع در داونرز گروو ایلینویز قرار دارد. تسهیلات بسیار عظیم این کارخانه، یادآور آخرین صحنه فیلم «مهاجمان صندوق گمشده» است؛ جایی که صندوق میثاق در میان سایر نمونه‌های پیچیده‌شده، قرار داده می‌شود. اما با وجود روپوش‌های آزمایشگاهی سفید مثل هم، سربندهای نارنجی و عطر قوی پودر کاکائو، گویی وارد کارخانه شکلات‌سازی ویلی وونکا شده‌اید.

سالن مخلوط کردن ترکیبات، پر از پرسنل فعالی است که در حال ریختن مواد اولیه به درون یک قیف بسیار بزرگ هستند تا درون مخزن عظیمی که در پایین آن قرار دارد، با هم مخلوط شوند.

گذشته از تمام این نوستالژی‌ها، تأثیرگذارترین قسمت بازدید از یکی از بزرگترین مراکز تولید مکمل‌های ورزشی در آمریکای شمالی، پیچیدگی و دقت عملیاتی است که مکمل‌هایی اینچنین باکیفیت و مطمئن تولید می‌کند. تبدیل شدن به برند برتر مکمل‌سازی در صنعتی که دقت و سختگیری‌اش زبانزد است، کار چندان آسانی نیست!

اگر تا بحال یک اسکوپ از مکمل وی گلد استاندارد اپتیموم، آمینو انرژی یا هر یک از محصولات دیگر این برند را مصرف کرده باشید، آگاهی از نحوه تولید آنها می‌تواند برایتان جالب باشد.

قیمت مکمل بدنسازی

حفظ ثبات: راز کیفیت محصولات اپتیموم نوتریشن

وقتی صنعت تغذیه ورزشی برای اولین بار شروع به محبوب شدن کرد، آنچه شرکت‌ها و محصولات خوب را از همتایان نه چندان خوب‌شان متمایز می‌کرد، مزه یا قیمت یا حتی بازاریابی نبود. بلکه بیشتر از هر چیز دیگر، حفظ ثبات آنها بود. اگر مشتریان این مکمل‌ها که اکثرا بدنسازان حرفه‌ای بودند، پس از باز کردن درب یک مکمل با پودری گلوله‌شده مواجه می‌شدند یا متوجه می‌شدند که کیفیت آن محصول نسبت به خرید آخرشان افت کرده است، این نارضایتی بسرعت در باشگاه‌ها و محافل ورزشی پخش می‌شد. امروزه به لطف نظرات مصرف‌کنندگان در سایت‌ها، این عدم رضایت خیلی سریع‌تر از قبل همه‌گیر می‌شود.

دقیقا به همین دلیل است که تأسیسات تولیدی اپتیموم نوتریشن تقریبا ۲۵ نقطه بازرسی برای کنترل کیفیت و حفظ ثبات محصول دارد. درست هنگامی که فکر می‌کنید آخرین فردی که در حال بررسی یا تست یک قوطی وی یا مکمل قبل از تمرین است را دیده‌اید، متوجه نفر بعدی می‌شوید. آنها هر یک از مواد اولیه را در هنگام وارد شدن به تجهیزات مخلوط‌سازی تست می‌کنند و حتی قوطی‌های سربسته را در آخرین خط تولید با اشعه ایکس بررسی می‌نمایند تا مطمئن شوند که اسکوپ آنها روی مواد قرار دارد – بله آنها می‌دانند که شما از گشتن بدنبال اسکوپ در درون قوطی متنفر هستید. این کمپانی، تمام تلاشش را بکار می‌گیرد تا مطمئن شود همه قوطی‌های مکمل‌هایش دقیقا به همان شکلی هستند که مشتری انتظار دارد.

آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن
آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن

مارک گوتش، مدیر عملیات تولید می‌گوید: «کلمه کیفیت در سال‌های اخیر، رواج خود را از دست داده است.»

اینطور نیست که کیفیت مهم نباشد – البته که اهمیت دارد و گوتش می‌گوید که اپتیموم نوتریشن به منظور دستیابی به کیفیت ممتاز، هر سال فرایند سخت‌گیرانه‌تری را نسبت به رقبای خود در استفاده از پروتئین خام اعمال می‌نماید. اما او بدرستی خاطرنشان می‌کند که همه مدعی‌اند «محصولی با بهترین کیفیت» یا «باکیفیت‌ترین مواد تشکیل‌دهنده» را دارند. بنابراین تأکید جدید روی حفظ ثبات محصول است.

امروزه مصرف‌کنندگان، بیش از هر زمان دیگری می‌دانند که یک شیک پروتئین صرفنظر از کیفیت بالا یا طعم لذیذش، بتنهایی آنها را به اهداف‌شان نمی‌رساند. همین مسئله در مورد یک وعده غذایی، یک تمرین یا هر چیز دیگری نیز صدق می‌کند. فقط بعد از چندین ماه رعایت رژیم غذایی، برنامه تمرینی و مصرف مکمل‌هاست که شما متوجه بروز تغییرات واضح در اندام‌تان خواهید شد.

مشتریان باید بدانند که چه چیزی را دریافت می کنند؛ آن هم نه فقط در یک قوطی از مکمل بلکه در تمام قوطی‌ها. یعنی آنها انتظار دارند که در تمام خریدهایشان، محصولی با کیفیت یکسان دریافت کنند. گوتش می‌گوید که اپتیموم نوتریشن با تمرکز روی ثبات محصول اطمینان می‌دهد که وقتی شما یک قوطی وی گلد استاندارد را خریداری می‌کنید، دقیقا می‌دانید که در خرید مکمل بدنسازی بعدی چه چیزی در انتظار شماست.

همگام با تغییر زمان

ماجرای شکل‌گیری اپتیموم نوتریشن برای هر کسی که پس از باز کردن یک قوطی مکمل بخاطر کیفیت پایین آن ناامید شده است، کاملا آشناست. مارک و تونی کوستلو، برادران ورزشکاری بودند که در اواسط دهه ۸۰ میلادی بخاطر عدم ثبات و کیفیت پایین مکمل‌های ورزشی تصمیم گرفتند کمپانی خودشان را به راه بیندازند.

کمپانی کوستلو هلث تأسیس شد و با تبلیغات زبانی و شفاهی، خیلی زود گسترش یافت. امروزه این کمپانی، نه تنها شامل شناخته‌شده‌ترین برند پروتئین در جهان – اپتیموم نوتریشن گلد استاندارد – است بلکه چندین برند معروف دیگر را نیز در برمی‌گیرد.

آنها در حال حاضر علاوه بر تولید مکمل‌های مختص بدنسازان، محصولات بسیار متنوعی را عرضه می‌کنند که متناسب با نیازهای  هر نوع ورزشکار یا افرادی است که به سلامتی‌شان اهمیت می‌دهند.

سارا تیتر، مدیر برند در اپتیموم نوترشن توضیح می‌دهد: «مصرف‌کنندگان ما دیگر فقط بدنبال یک پورد پروتئین با کیفیت خوب نیستند و تمام وقت‌شان را صرف وزنه زدن در باشگاه نمی‌کنند.»

آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن
آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن

وی خاطرنشان می‌کند که در طی چند سال گذشته، بلند کردن وزنه‌ها به خودی خود یک هدف نبوده بلکه ابزاری برای پشتیبانی از سایر فعالیت‌ها و اهداف زندگی مشتریان است. مطمئنا ساخت عضلات بزرگتر و از دست دادن چربی بدن، همیشه جذاب بنظر می‌رسد اما اهالی باشگاه امروزه کارهای بسیار بیشتری نسبت به قبل انجام می‌دهند و برای کمک به اجرای آنها، مکمل‌های بیشتری مصرف می‌کنند. تیتر می‌گوید: «دیگر فقط ساخت عضله مهم نیست بلکه ریکاوری، ترمیم و بازسازی عضلات نیز اهمیت دارد.»

فراتر از شیکر

درست همانطور که تعریف تناسب اندام تغییر کرده است، پودر پروتئین نیز دیگر فقط به لیوان شیکر محدود نمی‌شود. بلکه در لاته‌ها، کوکی‌ها، نان‌ها و حتی دونات‌ها نیز بکار می‌رود. همانطور که تیتر توضیح می دهد: «دهه‌هاست که صنعت تناسب اندام می‌گوید همه ما می‌توانیم پروتئین بیشتری مصرف کنیم و امروزه مصرف‌کنندگان، این توصیه را پذیرفته‌اند.»

بخش عمده‌ای از توسعه محصولات اخیر اپتیموم نوتریشن در ایجاد راه‌های جدید و آسان برای دریافت پروتئین بیشتر بوده است. ارائه محصولات آماده مصرف و مکمل‌های بدنسازی برای افراد پرمشغله، روال معمول باشگاه را به زندگی عادی نزدیک‌تر کرده است.

برخی از آنها عبارتند از لقمه‌های کیک پروتئین، ویفرهای پروتئین، بادام‌های پروتئین و حتی آب پروتئین حاوی ایزوله. همچنین آنها محصول بی‌نظیری به نام لقمه‌های پروتئین طعم‌دارشده طبیعی نیز دارند.

تمام این محصولات با این ایده طراحی شده‌اند که سلامتی و تناسب اندام در باشگاه خلاصه نمی‌شود و علاوه بر شیک پروتئین، روش‌های خوشمزه دیگری نیز برای دریافت پروتئین وجود دارد.

اندرو لینچ، معاون تحقیقات و توسعه توضیح می‌دهد: «ما دستورالعمل‌های سختگیرانه‌ای در رابطه با درشت‌مغذی‌ها و کالری‌های کل برای محصولات‌مان تعیین کردیم تا به این وسیله از بهترین مواد اولیه ممکن استفاده کنیم. ما تا زمان دستیابی به محصول نهایی که مطابق آن استانداردها و در عین حال خوش‌طعم باشد، به روند تست و توسعه ادامه می‌دهیم. ما هرگز نمی‌خواهیم مزه را فدای کیفیت کنیم.»

هر یک از این محصولات جدید با چالش‌های منحصربفرد خود از نظر تغذیه، بافت و مدت ماندگاری همراه هستند. آن چالش‌ها، حوزه فعالیت کارمندانی مانند مت ونگرهوف – کارشناس غذا و نوآوری در آزمایشگاه تحقیق و توسعه اپتیموم- است. ونگرهوف می‌گوید: «ما از روش‌های مختلفی برای ایجاد بهترین بافت ممکن، قابلیت مخلوط شدن و طعم برای هر یک از محصولات‌مان استفاده می‌کنیم. ما هر محصول را بارها و بارها تست می‌کنیم تا مطمئن شویم که می‌تواند در هر شرایطی بدون از دست دادن یکپارچگی، کارایی یا عطر و طعم، پایدار بماند.»

آیا تا بحال مکمل قبل از تمرین‌تان را در یک هوای گرم درون ماشین جا گذاشته‌اید؟ آیا تا بحال پیش آمده که نگران خراب شدن بسته پستی حاوی مکمل‌تان در هوای گرم و مرطوب باشید؟

وظیفه تیم ونگرهوف، آن است که به شما اطمینان دهد محصول‌تان در هر شرایطی، تأثیر و ماندگاری‌اش را حفظ می‌کند. آنها هنوز اسکوپی پیدا نکرده‌اند که بتواند برای همیشه روی پودر پروتئین شناور بماند اما در حال کار کردن روی این مسئله هستند.

آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن
آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن

کمپانی شماره یک مکمل‌سازی

اپتیموم نوتریشن می‌داند که صنعت تناسب اندام دائما در حال تغییر است اما هرگز اجازه نداده که این تغییرات ناگهانی، روی عملکرد آنها تأثیر منفی بگذارد.

اپتیموم نوتریشن بعنوان پیشروی این صنعت همواره در درجه اول روی ابداع ، نوآوری و ارائه روندهای مطمئن در تست و تولید مکمل تمرکز داشته است.

و حاصل تمام این تلاش های دائمی و هوشمندانه، محصولات موثر و مطمئنی هستند که بدنسازان مدت‌هاست از آنها استفاده می‌کنند: وی گلد استاندارد، آمینو انرژی، کازئین گلد استاندارد، سریوس مس و … . اینها اولین محصولاتی هستند که بسیاری از ورزشکاران امتحان می‌کنند و به مکمل‌ مورد علاقه اکثر آنها تبدیل می‌شود. بعنوان مثال وی گلد استاندارد از چند سال قبل، پرفروش ترین محصول سایت Bodybuilding.com بوده است و همچنان در صدر فروش محصولات بدنسازی این سایت قرار دارد.

می خواهید بدانید که چرا اینقدر از این محصول استقبال می‌شود؟ فقط در مورد این محصول، بیش از ۹ هزار نظر مثبت در Bodybuilding.com وجود دارد و هزاران کامنت رضایت‌بخش دیگر نیز در مورد سایر محصولات معروف اپتیموم در این سایت ثبت شده است. هیچ برند دیگری نمی‌تواند مدعی این سطح از تعهد در درازمدت از سوی مصرف‌کنندگانش باشد؛ به همین دلیل است که اپتیموم نوتریشن بتازگی یک کمپین بازاریابی جدید به راه انداخته که شعار اصلی آن فقط یک کلمه است: proven یعنی اثبات‌شده و مطمئن.

مدیران اپتیموم نوتریشن می‌گویند که دلیل انتخاب این واژه بعنوان شعار، عبور از غوغای بازار پر سر و صدای فروش مکمل‌ها بوده  است. واژه اثبات‌شده به معنای متقاعد کردن شما برای یک‌بار امتحان کردن محصول یا رساندن همین پیام به سایر افراد نیست بلکه شعار فوق، کیفیت و ثباتی که این کمپانی را به صدر صنعت مکمل‌سازی سوق داده و برای دهه‌ها در این جایگاه نگه داشته، به مشتریان یادآوری می‌کند.

وی گلد استاندارد ۱۰۰٪

آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن
آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن

برای پشتیبانی و ریکاوری عضله

پروتئین وی ایزوله (WPI)، خالص‌ترین فرم پروتئین وی است که در حال حاضر وجود دارد. استفاده از WPIها پرهزینه است اما جزء بهترین پروتئین‌هایی هستند که می توان خریداری کرد. به همین دلیل، آنها اولین ماده تشکیل‌دهنده‌ای هستند که روی برچسب وی گلد استاندارد ۱۰۰٪ می‌بینید. هر وعده از این پودر بخاطر استفاده از WPI بعنوان ماده تشکیل‌دهنده اصلی به همراه پروتئین وی کنسانتره (WPC) کاملا تصفیه‌شده اعلاء حاوی ۲۴ گرم پروتئین برای پشتیبانی از نیازهای عضله‌سازی شما پس از تمرین می‌باشد. توجه اپتیموم نوتریشن به جزئیات، قابلیت مخلوط شدن را نیز در برمی‌گیرد. این پودر بسیار باکیفیت، آماده مصرف (فوری‌شده) است تا براحتی بوسیله یک شیکر یا یک لیوان و قاشق مخلوط شود. شکی نیست که این ویژگی، معیاری است که پروتئین‌های وی دیگر توسط آن سنجیده می‌شوند.

 • پروتئین وی ایزوله (WPI) بعنوان ماده تشکیل‌دهنده اصلی
 • حاوی ذرات ریز پروتئین وی از پروتئین وی ایزوله و پروتئین وی کنسانتره کاملا تصفیه‌شده
 • بیش از ۴ گرم گلوتامین و اسید گلوتامیک در هر وعده
 • بیش از ۵ گرم اسیدهای آمینه شاخه‌دار طبیعی (BCAAها) – لوسین، ایزولوسین و والین – در هر وعده
 • استاندارد طلایی (معیار سنجش) برای کیفیت پروتئین
ماده تشکیل‌دهنده مقدار پشتیبانی از
پروتئین وی ۲۴ گرم ساخت و حفظ عضله
BCAA ۵٫۵ گرم استقامت و ریکاوری

نحوه مصرف

۱ اسکوپ از این پودر را در ۱۸۰ تا ۲۴۰ میلی‌لیتر آب سرد، شیر یا نوشیدنی مورد نظرتان مخلوط کنید. برای دستیابی به بهترین نتایج، شیک را ۳۰ تا ۶۰ دقیقه پس از تمرین مخلوط کنید یا آن را بعنوان یک میان‌وعده دلخواه در رژیم غذایی متعادل و سرشار از پروتئین‌تان مصرف نمایید.

خرید پروتئين وی

اسنشیال آمینو انرژی

آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن
آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن

ترکیب منحصربفردی از آمینوها و کافئین

هر زمانی که یک شیک میوه‌ای یا یک معجون فوری برای افزایش انرژی و هوشیاری خواستید، از این مکمل استفاده کنید. شما می‌توانید بسته به شرایطی که در آن قرار دارید، ۲ اسکوپ از آن را به آب اضافه کنید (مثلا برای یک شیک مقوی در عصر) یا با یک شیک ۴ پیمانه‌ای برای قبل از تمرین، ماتریکس آمینو اسید را به ۱۰ گرم افزایش دهید و ۲۰۰ میلی‌گرم کافئین از قهوه سبز و یا عصاره‌های چای سبز دریافت کنید.

 • سرشار از اسیدهای آمینه ضروری
 • ریکاوری عضله
 • تقویت انرژی و تمرکز
ماده تشکیل‌دهنده مقدار پشتیبانی از
آمینو اسیدها ۵ گرم ریکاوری عضله
کافئین ۱۰۰ میلی‌گرم انرژی و تمرکز

نحوه مصرف

یک وعده اسنشیال آمینو انرژی شامل ۲ اسکوپ پودر در ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلی‌لیتر آب سرد است. اما شما می‌توانید با افزایش تعداد اسکوپ‌ها، شیک‌تان را قوی‌تر کنید.

قیمت قرص آمینو

آمینو انرژی + کلاژن UC-II

آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن
آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن

از انرژی، ریکاوری و سلامت مفصل پشتیبانی می‌کند

کلاژن، پروتئین ساختاری اصلی در بدن انسان است، یکی از اجزای عمده بافت‌های همبند مانند تاندون‌ها و رباط‌ها می‌باشد و از غضروف نیز پشتیبانی می‌کند. با افزایش سن، بدن شما کلاژن کمتری تولید می‌کند. تمرینات سخت نیز باعث وارد آمدن استرس و فشار به بدن می‌شود. افزودن مکمل کلاژن به رژیم غذایی می‌تواند به پشتیبانی از مفاصل کمک کند.

آمینو انرژی + کلاژن UC-II، ترکیبی از ۵ گرم آمینو اسید، ۱۰۰ میلی‌گرم کافئین از منابع طبیعی و کلاژن UC-II (کلاژن نوع ۲) است که با پشتیبانی از انرژی، تمرکز، ریکاوری عضله و مفاصل سالم، یک سبک زندگی فعال و سالم را به ارمغان می‌آورد. این محصول همچنین حاوی ویتامین C افزوده است که به سنتز کلاژن کمک می‌کند و پشتیبانی آنتی‌آکسیدانی ارائه می‌دهد.

 • ۱۰۰ میلی‌گرم کافئین
 • ۵ گرم آمینو اسید
 • ۱۰ میلی‌گرم کلاژن نوع ۲
 •   ۱۰۰٪ ویتامین C موردنیاز روزانه
 • فاقد رنگ‌های مصنوعی
ماده تشکیل‌دهنده مقدار پشتیبانی از
آمینو اسیدها ۵ گرم ریکاوری عضله
کافئین ۱۰۰ میلی‌گرم انرژی و تمرکز
کلاژن UC-II ۱۰ میلی‌گرم سلامت مفصل

نحوه مصرف

یک وعده آمینو انرژی + کلاژن UC-II شامل ۲ اسکوپ پودر در ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلی‌لیتر آب سرد است. اما شما می‌توانید با افزایش تعداد اسکوپ‌ها، شیک قوی‌تری تهیه نمایید.

پودر کراتین

آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن
آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن

کراتین مونوهیدرات

حاوی ۵ گرم کراتین مونوهیدرات ۱۰۰٪ خالص برای کمک به پشتیبانی از بازیابی ATP برای حرکات انفجاری. مصرف روزانه کراتین مونوهیدرات در کنار ورزش، به مرور زمان باعث پشتیبانی از ساخت عضله، ریکاوری، عملکرد، قدرت و نیرو خواهد شد.

خرید مکمل کراتین

ایزوله گلد استاندارد ۱۰۰٪

آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن
آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن

تنها پروتئین وی ایزوله ۱۰۰٪ که بسختی شما تلاش می‌کند

اپتیموم نوتریشن برای تولید ایزوله گلد استاندارد ۱۰۰٪، ابتدا باکیفیت‌ترین پروتئین وی را انتخاب کرده و سپس با استفاده از یکسری فرایندهای فیلتراسیون پیچیده، چربی اضافه، کلسترول و قند آنها را جدا می‌کند. آنگاه بخشی از این پروتئین وی ایزوله، هیدرولیز می‌شود – به زنجیره‌های کوچکتر آمینو اسید شکسته می‌شود – تا روند هضم آسان‌تر شود. محصول نهایی، یک پروتئین کامل سریع‌الهضم است که در هر وعده ۱ گرم کربوهیدرات، کمتر از ۱ گرم چربی و بیش از ۸۰ درصد پروتئین خالص دارد. اپتیموم نوتریشن، تمام تلاشش را در جهت ارائه یک کیفیت فوق‌العاده بکار برده است بنابراین شما می‌توانید روی دستیابی به اهداف عملکردی بلندپروازانه‌تان تمرکز کنید.

 • پروتئین وی ایزوله هیدرولیزشده و فوق فیلترشده
 • ۱ گرم کربوهیدرات در هر وعده
 • حداقل ۸۰ درصد پروتئین در هر وعده
 • طعم لذیذ در ۱۸۰ تا ۲۴۰ میلی‌لیتر آب سرد
 • ۵٫۵ گرم BCAA طبیعی
 • ۴٫۳ گرم اسید گلوتامیک و گلوتامین طبیعی
 • ۱۱٫۴ گرم اسیدهای آمینه ضروری طبیعی

فوق‌العاده خالص برای نتایج فوق‌العاده

با حداقل مواد تشکیل‌دهنده، حداکثر نتایج را بدست آورید. با استفاده از یکسری فرایندهای جداسازی پیچیده، چربی اضافه، کلسترول، قندها و سایر مواد حذف می‌شوند؛ بطوری که فقط ۰ گرم چربی کل و ۱ گرم کربوهیدرات باقی می‌ماند. نتیجه، یک پروتئین وی ایزوله لذیذ، فوق‌العاده خالص و هیدرولیزشده است و طراحی آن بگونه‌ای است که بسرعت وارد بدن‌ شما شود تا عضلات‌تان براحتی بازسازی شوند.

مکمل پیش از تمرین گلد استاندارد

آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن
آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن

این مکمل پیش از تمرین، همانند طلاست

مکمل پیش از تمرین گلد جدید کمپانی اپتیموم  نوتریشن، انرژی و تمرکز را تقویت می‌کند و از استقامت پشتیبانی می‌نماید تا شما حداکثر آمادگی ممکن را بدست آورید، ست بعدی‌تان را کامل کنید، تکرار آخرتان را انجام دهید و دستاوردهای واقعی داشته باشید. اهداف‌تان هر چه باشند، با مکمل پیش از تمرین معتبرترین برند تغذیه ورزشی می‌توانید به تمام آنها دست پیدا کنید.

 • ۳۷۵ میلی‌گرم استیل-ال-کارنیتین HCL
 • ۲۵۰ میلی‌گرم ان-استیل-ال-تیروزین
 • ماتریس عضله شامل ۲۵ میلی‌گرم آستراگین

سریوس مس

آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن
آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن

از اهداف عضله‌سازی و افزایش وزن پشتیبانی می‌کند

سریوس مس، بهترین محصول در فرمول‌های افزایش وزن است. این پودر فوری‌شده با ۱۲۵۰ کالری در هر وعده و ۲۵ گرم پروتئین برای پشتیبانی از ریکاوری عضله، یک شیک ایده‌آل برای پس از تمرین و بین وعده‌های غذایی است که به عضله‌سازی و افزایش وزن کمک می‌کند. سرویس مس، ابزارهای لازم برای افزایش وزن را در اختیار شما قرار می‌دهد و کمک می‌کند به اندام مورد نظرتان برسید.

 • اضافه کردن کالری هرگز به این سادگی یا خوشمزگی نبوده است
 • حاوی ۱۲۵۰ کالری در هر وعده
 • ۵۰ گرم پروتئین مخلوط
 • بیش از ۲۵۰ گرم کربوهیدرات، بدون قند افزوده
 • حاوی کراتین، گلوتامین و اسید گلوتامیک
 • ۲۵ ویتامین و ماده معدنی ضروری
ماده تشکیل‌دهنده مقدار پشتیبانی از
کالری ۱۲۵۰ افزایش دریافت کالری
پروتئین ۵۰ گرم ساخت و حفظ عضله
کربوهیدرات بیش از ۲۵۰ گرم تأمین سوخت تمرینات شدید

نحوه مصرف

یک وعده سریوس مس شامل ۲ اسکوپ پودر در ۷۰۰ میلی‌لیتر آب سرد، شیر یا نوشیدنی مورد نظر شماست. اگر اولین بار است که از این مکمل استفاده می‌کنید، بهتر است در هفته اول با نصف یک وعده در روز شروع کنید و بتدریج مقدار مصرف‌تان را به ۱ وعده در روز افزایش دهید. سریوس مس دارای مقدار زیادی کالری، پروتئین و کربوهیدرات است بنابراین یک روش راحت برای دریافت کالری‌های اضافی در طول روز می‌باشد.

خرید مکمل گینر

مولتی ویتامین اُپتی‌من

آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن
آشنایی با کمپانی اپتیموم نوتریشن و محصولات برتر آن

بیشتر از یک مولتی

اپتی‌من، یک سیستم جامع بهینه‌سازی مواد مغذی است که حاوی بیش از ۷۵ ماده تشکیل‌دهنده فعال در ۴ ترکیب (مخلوط) می‌باشد. این ترکیبات بطور خاص برای پشتیبانی از نیازهای مغذی مردان فعال طراحی شده‌اند. هر وعده از این مکمل حاوی اسیدهای آمینه فرم آزاد، ویتامین‌های آنتی‌اکسیدان، مواد معدنی ضروری و عصاره‌های بوتانیکال در مقادیر کافی می‌باشد که می‌توانند از طریق مصرف یک رژیم متعادل و سالم ساخته شوند. اپتی‌من را مانند یک بیمه تغذیه‌ای برای سبک زندگی متناسب‌تان در نظر بگیرید.

مخلوط آمینو: ۸ اسید کلیدی فرم آزاد (ازجمله آرژینین، گلوتامین و BCAAها)، واحدهای سازنده پروتئین عضله

مخلوط ویری: ۸ بوتانیکال و کنسانتره‌های دریایی عجیب‌وغریب

مخلوط فیتو: بیش از ۲۰ کنسانتره سبزی و میوه

مخلوط آنزیم: ۴ آنزیم خاص

 • بیش از ۳۵۰ میلی‌گرم ویتامین‌های ب‌کمپلکس
 • ۴ ترکیب مختص عملکرد
 • سیستم جامع بهینه‌سازی مواد مغذی
 • اسیدهای آمینه فرم آزاد
 • عصاره‌های بوتانیکال
 • فیتوکمپلکس میوه‌ها و سبزیجات
 • ۲۵ ویتامین و ماده معدنی

منبع: bodybuilding.com

optimumnutrition.com

دکتر بیوک لاهیجانی افخم

دکتر بیوک لاهیجانی افخم (به انگلیسی: Buyuk Lahijani Afkham) متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۴۳ در تبریز هستند. ایشان مدرک کارشناسی ارشد داروسازی خود را از دانشگاه غازی (Gazi University) ترکیه دریافت کرده‌اند و مقالات متعددی را نیز در ژورنال های معتبر به چاپ رسانده‌اند. دکتر بیوک لاهیجانی افخم در سال ۱۳۹۷ داروخانه آنلاین بتادارو (Betadarou) را در شهر تبریز تاسیس کردند. بتادارو دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو است و به انتخاب بسیاری از شرکت های داروسازی جزو داروخانه های برتر استان آذربایجان شرقی قرار دارد. شماره نظام پزشکی: 9205 | آدرس: تبریز، خیابان ارک جدید، داروخانه افخم

نوشته های مشابه

‫۶ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا