قوانین عمومی

کلیه مقررات بتا دارو تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
رعایت قوانین در وب سایت و فروشگاه بتا دارو دو جانبه بوده و کاربران نیز مختار به پذیرش و به تبع آن موظف به رعایت قوانین حاکی و جاری که در این صفحه به نگارش در آمده است می باشند . بدیهی است دستورات و تغییرات جدید که از سوی مراجع ناظر ابلاغ می شود نیز در همین صفحه اعمال و به روز خواهد گردید .

ارائه محصول

– تمامی محصولات عرضه شده در وب سایت بتا دارو دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی می باشد .
– وب سایت بتا دارو از فروش هرگونه دارو و محصولی که عرضه آن نیاز به ارائه نسخه پزشک دارد معذور است .
– تمام محصولات عرضه شده در وب سایت بتا دارو اصل و دارای تاریخ انقضا می باشد . بتا دارو تضمین می نماید هیچگونه محصول جعلی و فاقد اعتبار را عرضه نخواهد کرد .
– تمامی محصولات دارای قیمت مصرف کننده می باشند که به صورت آنلاین توسط وب سایت بتا دارو به روزسانی می شود .

قوانین خرید و ارسال

– بتا دارو موظف به تهیه و ارائه پیش فاکتور فروش قبل از نهایی شدن پروسه فروش می باشد .
– پس از ثبت خرید کارشناسان فروش بتا دارو جهت تایید نهایی اقدامات لازم را انجام خواهند داد . همچنین تمام مراحل خرید بوسیله ارسال پیامک به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد .
– امکان سفارش برای محصولاتی که موجودی ندارد وجود نخواهد داشت .
– بتا دارو هیچگونه مبلغی را بابت سفارش موقت یا رزرو محصول دریافت نخواهد کرد .
– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
– مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از قبل پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد .
–ارسال سفارشات مطابق با درخواست مشتری و اخذ هزینه های مربوطه می باشد . سفارشات شهر تبریز که بوسیله پیک موتوری ارسال می شوند کمتر از ۲۴ ساعت اداری انجام خواهد شد .
– مدت زمان ارسال سفارشات پستی بر عهده شرکت پست و یا سایر شرکتهای حمل و نقل می باشد .
–ارسال سفارشات همه روزه بجز ایام تعطیل و در ساعات اداری انجام میگیرد . بدیهی است سفارشاتی که بعد از ساعات کاری و یا در روز های تعطیل ثبت شوند در اولین روز کاری ارسال خواهند شد .
–به محض دریافت سفارش ، بتا دارو موظف است سفارشات را بسته بندی نموده و سریعا تحویل پیک موتوری(در تبریز) و پست(سایر شهر ها) نماید . تاکید میگردد مدت زمان ارسال سفارشات پستی بر عهده شرکت پست و یا سایر شرکتهای حمل و نقل می باشد .

کاربران و حریم خصوصی

–عضویت در وب سایت بتا دارو رایگان می باشد
– بتا دارو موظف به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران می باشد و به هیچ وجه قادر به انتشار داده های کاربران نخواهد بود .
– حفظ و نگهداری از کلمه عبور بر عهده کاربر است و بتا دارو هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده افراد غیر از کلمه عبور کاربر را بر عهده نمیگیرد .
– بتا دارو حق استفاده تجاری و یا تبلیغاتی از شماره تماس کاربر ندارد و صرفا اطلاع رسانی بنا بر درخواست رسمی کاربر در وب سایت بتادارو خواهد بود .

نظرات کاربران و انتشار آن

– هیچ نظر , نقد و یا مطلبی از سوی کاربران در بتا دارو امکان انتشار آنی و بدون نظارت مسئولین مربوطه را نخواهد داشت .
– مطالبی که ناقض قوانین کشوری و یا مضمونی خلاف عفت عمومی داشته باشد حذف و انتشار آن در وب سایت جلوگیری به عمل خواهد آمد .
– نظرات و نقدهایی که حاوی توهین و یا تخریب شخصیت سایر کاربران را داشته باشد نیز حذف و غیر قابل انتشار خواهد بود .
– مطالب عنوان شده توسط کاربران نظرات و دیدگاههای شخصی کاربر بوده و بتا دارو هیچگونه مسئولیتی در قبال تایید یا عدم تایید آن نخواهد پذیرفت .
– کاربران موظف به درج نام و نام خوانوادگی خود در هنگام ثبت نظرات در وب سایت بتا دارو هستند .
– مسلما بتا دارو حق پیگیری و قانونی کاربران خاطی و ناقض قوانین وب سایت را برای خود محفوظ می داند .

فروش ویژه

– بتا دارو بر اساس طرحهای تشویقی می تواند اقدام به طراحی و برگزاری جشنواره و انواع فروش ویژه در وب سایت بتا دارو نماید .
– برگزاری هر جشنواره مطابق با قوانین وضع شده آن جشنواره خواهد بود که در صفحه مربوطه به صورت کامل اطلاع رسانی خواهد گردید .
– زمان برگزاری و خدمات هر جشنواره بر اساس تصمیم مجموعه بتا دارو بوده و وب سایت می تواند در صورت لزوم برگزاری جشنواره ها را به تعویق انداخته یا لغو نماید .