مکمل بدنسازی برای حجم گیری و افزایش حجم عضلات

می خواهید بدانید برای افزایش حجم عضلاتتان از چه مکمل هایی باید استفاده کنید؟ در این صفحه به معرفی مکمل های بدنسازی برای افزایش حجم و محصولات پرفروش این دسته خواهیم پرداخت.

انواع مکمل بدنسازی برای حجم گیری

اگر به دنبال دست یافتن به بدنی حجیم و جذاب هستید بهتر است بدانید که دست یافتن به این هدف تنها با انجام تمرینات بدنسازی ممکن نیست و تغذیه مناسب، که خرید مکمل بدنسازی برای حجم گیری نیز جزئی از آن محسوب می شود، نقش مهمی در رسیدن به این هدف ایفا می کند.

کدام مکمل های بدنسازی برای حجم گیری و افزایش حجم عضلات مناسب اند؟

۱. مکمل گینر

وقتی صحبت از انواع مکمل بدنسازی برای حجم گیری می شود ، اولین مکملی که به ذهن خطور می کند گینر است چرا که این مکمل با دارا بودن میزان زیادی کربوهیدرات و چربی کالری دریافتی زیادی را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که در طول روز کالری دریافتی زیادی ندارید و یا به طور کلی وزن شما حتی با وجود دریافت کالری بالا به سختی افزایش می یابد مصرف مکمل گینر می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

گینر سریوس مس - مکمل بدنسازی برای حجم

گینر سریوس مس – مکمل بدنسازی برای حجم

مکمل بدنسازی برای حجم | داروخانه آنلاین بتادارو

۲. مکمل کراتین

کراتین ترکیبی از سه آمینو اسید متیونین، گلیسین و آرژنین است و پای ثابت اکثر برنامه های بدنسازی حجم گیری می باشد. کراتین هر چند در ماهیچه های اسکلتی به صورت طبیعی وجود دارد، اما میزان آن به هنگام انجام تمرینات کاهش می یابد و در نتیجه استفاده از مکمل کراتین می تواند به افزایش مقدار این ماده در عضلات کمک کرده و توان و قدرت شما را در هنگام انجام تمرینات بدنسازی ارتقا دهد. در کنار آن، کراتین با کمک به جذب آب و افزایش گردش خون به حجم گیری عضلات نیز کمک می کند و به همین دلیل در لیست برترین های مکمل بدنسازی برای حجم گیری قرار گرفته است.

کراتین مونوهیدرات - مکمل بدنسازی افزایش حجم

کراتین مونوهیدرات – مکمل بدنسازی افزایش حجم

 

مکمل بدنسازی برای حجم | داروخانه آنلاین بتادارو۳. مکمل آمینواسید

هر چند ما آمینو اسید ها را از طریق غذا دریافت می کنیم، اما این میزان دریافتی برای بدنسازان کافی نیست و یک فرد ورزشکار به میزان بیشتری آمینواسید نیاز دارد. دلیل این امر آن است که به هنگام انجام تمرینات سخت بدنسازی، منابع گلیکوژن و گلوکز سریعا تخلیه می شوند و در این شرایط بدن برای تامین انرژی به تجزیه ماهیچه ها روی می آورد که این موضوع به هیچ عنوان برای یک بدنساز خوشایند نیست. به همین دلیل نیاز است که بدنسازان با مصرف مکمل آمینواسید از تحلیل رفتن ماهیچه های خود به هنگام انجام تمرینات جلوگیری کنند و از آن به عنوان یک مکمل بدنسازی افزایش حجم استفاده کنند.

منبع: bodybuilding.com

آمینو بی اس ان ‍- مکمل بدنسازی برای حجم

آمینو بی اس ان ‍- مکمل بدنسازی برای حجم

 

مکمل بدنسازی برای حجم | داروخانه آنلاین بتادارو

سوالات متداول

مکمل های گینر ، کراتین و آمینواسید بهترین مکمل های بدنسازی برای دوران حجم هستند.

ویژگی های مکمل برای افزایش حجم عضله خشک به صورت رو به رو است: دارای پروتئین بالا و باکیفیت، حداقل چربی، حداقل کربوهیدارت، داشتن انواع مینرال ها و مولتی ویتامین‌ها و…

مکمل های افزایش حجم بازو شامل کراتین، آمینو اسید و گینر هستند.

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم

با بتادارو مکمل های بدنسازی حجم را با خیال راحت و با اطمینان از اصالت آنها تهیه کنید.
75000 محصول خریداری شده
33000 سفارش ارسال شده
20000 مشتری از سراسر ایران