ارسال رایگان سفارشات بالای ۷۵۰ هزار تومان
ارسال رایگان سفارشات بالای ۷۵۰ هزار تومان

با اپلیکیشن بتادارو، داروخانه در دستان شماست

زمان زیادی را برای مراجعه به داروخانه ها صرف می‌کنید و در آخر هم ممکن است محصول مورد نظر شمارا موجود نداشته باشند. در اپلیکیشن بتادارو موجودی و قیمت محصولات بروز است و شما می‌توانید در سریعترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

اپلیکیشن بتادارو

نمایی از محیط اپلیکیشن بتادارو

چرا اپلیکیشن بتادارو؟

کد تخفیف اختصاصی

در مناسبت های گوناگون، ما کد تخفیف اختصاصی برای خرید از طریق اپلیکیشن در نظر می گیریم. پس شما می توانید ارزانتر خرید کنید.

ثبت سفارش بسیار سریع

با نصب اپلیکیشن بتادارو، تنها با یک کلیک به بیش از ۶۰۰۰ محصول موجود در سایت دسترسی خواهید داشت. این به معنی ثبت سفارش بسیار سریعتر نسبت به خرید از خود سایت است.

ارسال رایگان و سریع

ارسال سفارشات بالای ۲۵۰ هزار تومان به سراسر ایران رایگان است. همچنین شما می‌توانید روش ارسال تیپاکس را در اپلیکیشن انتخاب کنید تا سفارش خود را در کمتر از ۲ روز تحویل بگیرید.

اطلاعات بروز محصولات

تمام اطلاعات محصولات از جمله قیمت و موجودی آنها در اپلیکیشن بروز است. بنابراین شما هر محصولی را که خواستید می‌توانید از طریق اپلیکیشن سفارش دهید و نیازی به تماس برای اطلاع از موجودی و قیمت ندارید.

سوالات متداول

صرفه جویی در زمان. شما با نصب اپلیکیشن تنها با یک کلیک به بیش از ۶۰۰۰ محصول دسترسی خواهید داشت و دیگر نیازی نیست به سایت داروخانه آنلاین بتادارو مراجعه کنید.

بله. تمام اطلاعات محصولات مانند تاریخ انقضا، کشور سازنده و موارد نظیر آن در اپلیکیشن درج شده است.