ارسال رایگان سفارشات بالای 250 هزار تومان به سراسر ایران
ارسال رایگان سفارشات بالای 250 هزار تومان به سراسر ایران

سوالات متداول

 • شهر تبریز: سفارشات شهر تبریز در همان روز ثبت سفارش و یا نهایتا روز کاری بعد تحویل داده می شوند.
 • شهر های دیگر: سفارشاتی که تا ساعت ۸ شنبه تا پنجشنبه ثبت شوند همان روز بسته بندی و ارسال می شوند. ارسال و بسته بندی سفارشات دیگر در اولین روز کاری بعد انجام می شود. به طور معمول تحویل سفارشات با پست پیشتاز یا تپیاکس 1 الی ۴ روزه انجام میشود.
 • شهر تبریز:

 هزینه ارسال سفارش های زیر 250 هزار تومان 10 هزار تومان بوده و ارسال سفارش های بالای 250 هزار تومان نیز رایگان انجام می شود.

 • شهر های دیگر:

 هزینه ارسال سفارش های زیر 250 هزار تومان با پست پیشتاز 16 هزار تومان محاسبه می شود و ارسال سفارش های بالای 250 هزار تومان نیز رایگان است.

هزینه ارسال سفارش با تیپاکس به صورت پس کرایه محاسبه می شود.

بله، موجودی تمامی محصولات به روز می باشد. این به این معنی است که اگر محصولی در سایت موجود نمایش داده شود، در انبار نیز موجود می باشد و بالعکس.

در حال حاضر امکان پرداخت در محل تنها در شهر تبریز وجود دارد. برای انتخاب این شیوه پرداخت کافی است پس از انتخاب استان و شهر گزینه پرداخت در محل را انتخاب نمایید.

بله. تاریخ انقضای هر محصول در صفحه مربوط به آن و در قسمت توضیحات تکمیلی درج شده است.

 1. بعد از بسته بندی و ارسال سفارش شما به شرکت پست، کد مرسوله ۲۰ رقمی برای شما پیامک خواهد شد که می توانید با وارد کردن آن در لینک زیر وضعیت آنرا مشاهده کنید:

  newtracking.post.ir

  همچنین در صورتی که قبل از ثبت سفارش در سایت ثبت نام کرده باشید، می توانید وضعیت سفاش خود را با طی مراحل زیر مشاهده نمائید:

  1.روی نماد آدمک کلیک کنید.

  2.گزینه “سفارش ها” را انتخاب کنید.

  3.در این قسمت می توانید وضعیت سفارش های خود را مشاهده کنید. سفارشاتی که فاکتور و بسته بندی شده باشند با عنوان “تکمیل شده” نمایش داده می شوند.

  لطفا توجه نمائيد که برای ثبت سفارش یا پیگیری آن الزامی به ثبت نام در سایت وجود ندارد و همانطور که گفته شد بعد از ارسال سفارش به پست کد رهگیری پستی به شماره ثبت شده در صفحه پرداخت پیامک می شود.

 1. روی نماد آدمک کلیک کنید.
 2. گزینه “سفارش ها” را انتخاب کنید.
 3. سفارش مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی گزینه نمایش کلیک کنید.

تا پیش از ثبت نهایی سفارش و دریافت کد پیگیری می توانید سفارش خود را ویرایش یا لغو کنید.

پس از پیامک شدن کد 20 رقمی مرسوله، مدتی زمان می برد تا اطلاعات مرسوله در سامانه پست قرار بگیرد. به همین دلیل بهتر است یک روز پس از پیامک شدن کد مرسوله سفارشتان را در سامانه پیگیری نمایید.

لطفا برای اطلاع از شرایط بازگرداندن کالا به لینک زیر مراجعه کنید:

betadarou.com/return-policy

ممکن است بدلیل اختلال در درگاه بانکی انتقال وجه به بانک ناقص باشد – در اینصورت وجه بصورت خودکار طی 72 ساعت کاری مجددا به حساب شما برمیگردد.