ارسال رایگان سفارشات بالای ۷۵۰ هزار تومان
ارسال رایگان سفارشات بالای ۷۵۰ هزار تومان

سوالات متداول

 • شهر تبریز: سفارشات شهر تبریز در همان روز ثبت سفارش و یا نهایتا روز کاری بعد تحویل داده می شوند.
 • شهر های دیگر: سفارشاتی که تا ساعت ۱۰ صبح شنبه تا پنجشنبه ثبت شوند همان روز بسته بندی و ارسال می شوند. ارسال و بسته بندی سفارشات دیگر در اولین روز کاری بعد انجام می شود. به طور معمول تحویل سفارشات با پست پیشتاز ۲ تا ۴ روزه و با تپیاکس ۱ یا ۲ روزه انجام میشود.
 •  
 • شهر تبریز: پیک موتوری یا پیک موتوری سریع یا دریافت حضوری در دفتر بتادارو
 • شهر های دیگر: پست پیشتاز یا تیپاکس
 • شهر تبریز:

 هزینه ارسال سفارش های زیر 750 هزار تومان 45 هزار تومان بوده و ارسال سفارش های بالای 750 هزار تومان نیز رایگان انجام می شود.

 • شهر های دیگر:

 هزینه ارسال سفارش های زیر 750 هزار تومان با پست پیشتاز 39 هزار تومان محاسبه می شود و ارسال سفارش های بالای 750 هزار تومان نیز رایگان است.

هزینه ارسال سفارش با تیپاکس به صورت پس کرایه محاسبه می شود.

بله. تاریخ انقضای هر محصول در صفحه مربوط به آن و در قسمت توضیحات تکمیلی درج شده است.

بله، موجودی تمامی محصولات به روز می باشد. این به این معنی است که اگر محصولی در سایت موجود نمایش داده شود، شما با خیال آسوده می‌توانید آنرا سفارش دهید.

بله اصالت تمام محصولات سایت تضمین می شود. بتادارو زیرمجموعه داروخانه دکتر افخم بوده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.

خیر در حال حاضر این امکان وجود ندارد.

 1. بعد از بسته بندی و ارسال سفارش شما به شرکت پست، کد مرسوله ۲۰ رقمی برای شما پیامک خواهد شد که می توانید با وارد کردن آن در لینک زیر وضعیت آنرا مشاهده کنید:

  newtracking.post.ir

  همچنین در صورتی که قبل از ثبت سفارش در سایت ثبت نام کرده باشید، می توانید وضعیت سفاش خود را با طی مراحل زیر مشاهده نمائید:

  1.روی نماد آدمک کلیک کنید.

  2.گزینه “سفارش ها” را انتخاب کنید.

  3.در این قسمت می توانید وضعیت سفارش های خود را مشاهده کنید. سفارشاتی که فاکتور و بسته بندی شده باشند با عنوان “تکمیل شده” نمایش داده می شوند.

  لطفا توجه نمائيد که برای ثبت سفارش یا پیگیری آن الزامی به ثبت نام در سایت وجود ندارد و همانطور که گفته شد بعد از ارسال سفارش به پست کد رهگیری پستی به شماره ثبت شده در صفحه پرداخت پیامک می شود.

 1. روی نماد آدمک کلیک کنید.
 2. گزینه “سفارش ها” را انتخاب کنید.
 3. سفارش مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی گزینه نمایش کلیک کنید.

تا پیش از ثبت نهایی سفارش و دریافت کد پیگیری می توانید سفارش خود را ویرایش یا لغو کنید.

پس از پیامک شدن کد 20 رقمی مرسوله، مدتی زمان می برد تا اطلاعات مرسوله در سامانه پست قرار بگیرد. به همین دلیل بهتر است یک روز پس از پیامک شدن کد مرسوله سفارشتان را در سامانه پیگیری نمایید.

لطفا برای اطلاع از شرایط بازگرداندن کالا به لینک زیر مراجعه کنید:

betadarou.com/return-policy

ممکن است بدلیل اختلال در درگاه بانکی انتقال وجه به بانک ناقص باشد – در اینصورت وجه بصورت خودکار طی 72 ساعت کاری مجددا به حساب شما برمیگردد.