زیبایی و بهداشت فردی

عوارض اسپری تاخیری برای زنان و مردان چیست؟

اسپری تاخیری یکی از محصولات جنسی پر طرفدار است که کمک شایانی به درمان زود انزالی آقایان هنگام برقراری رابطه جنسی می‌کند. در عصر حاضر بیش از ۴۰ درصد مردان دنیا با مشکل زود انزالی مواجه هستند و برای درمان ان از محصولات تاخیری همچون اسپری استفاده می‌کنند.

این اسپری‌ها در کنار مزایای بسیار زیادی که دارند، دارای یک سری عوارض برای بانوان و مردان هستند. البته این عوارض زمانی رخ می‌دهد که مصرف‌کنندگان دانش کافی برای استفاده از اسپری را نداشته باشند.

در این مقاله عوارض اسپری تاخیری برای مردان و زنان را مورد بررسی قرار خواهیم داد. پس اگر قصد آشنایی با مضرات اسپری تاخیری را دارید، از شما دعوت می‌کنیم که در ادامه با داروخانه آنلاین بتادارو همراه باشید.

عوارض اسپری تاخیری برای مردان

عوارض استفاده از اسپری تاخیری برای مردان

اسپری تاخیری یکی از محصولات پرطرفدار بین آقایان است که در صورت استفاده نادرست و بیش از حد باعث بروز عوارض متعددی می‌شود. بنابراین قبل از خرید اسپری تاخیری و مصرف آن لازم است که عوارض استفاده بیش از حد از این محصول برای آقایان را به‌خوبی بشناسید. در ادامه عوارض این اسپری را به طور کامل توضیح داده ایم.

۱- عوارض اسپری تاخیری روی بیضه

بیضه یکی از نقاط حساس بدن آقایان است به همین جهت باید هنگام استفاده از اسپری تاخیری دقت زیادی به خرج دهید تا بیضه‌های شما دچار مشکل نشود. برخی از افراد تصور می‌کنند که اسپری کردن این محصول روی بیضه‌ها به درمان زود انزالی کمک می‌کند و آن‌ها را قدرتمندتر جلوه می‌کند. اما این باور کاملا اشتباه است و در صورت اسپری کردن اسپری تاخیری روی بیضه باعث اختلال در عملکرد ناحیه جنسی مردان خواهد شد.

۲- ایجاد حساسیت پوستی

ایجاد حساسیت یکی دیگر از عوارض استفاده از اسپری تاخیری در مردان است. در اغلب موارد اگر بیش از اندازه مشخص شده از اسپری تاخیری استفاده کنید باعث بروز حساسیت‌هایی همچون سوزش، قرمزی و التهاب روی پوست شما می‌شود. اما در برخی موارد دلیل ایجاد حساسیت به دلیل داشتن پوستی حساس در آقایان است. بنابراین شما باید نوع پوست خود را در نظر بگیرید و اگر پوست حساسی دارید باید از اسپری‌های تاخیری ضد حساسیت استفاده کنید.

۳- اختلال در نعوظ

برخی از مردان از این موضوع گلایه می‌کنند که پس از مدتی استفاده از اسپری تاخیری دچار اختلال در نعوظ شده‌اند. این مشکل زمانی به وجود می‌آید که شما اسپری تاخیری را پشت سر هم به دفعات زیاد و با حجم زیاد مورد استفاده قرار دهید. در صورتی که نحوه استفاده شما از اسپری تاخیری به این صورت باشد در دراز مدت باعث اختلال در نعوظ شما خواهد شد.

اختلال در نعوظ، از مضرات اسپری تاخیری

۴- بی حسی و کاهش لذت جنسی

بی‌حسی و کاهش لذت جنسی یکی دیگر از عوارض اسپری تاخیری در مردان است. اگر شما بیش از اندازه مجاز از اسپری تاخیری استفاده کنید باعث بی حس شدن ناحیه جنسی خواهد شد. این بی‌حسی نیز باعث می‌شود لذت جنسی کمتری داشته باشید یا در دراز مدت هیچ لذتی از رابطه نبرید.

عوارض اسپری تاخیری برای زنان

همانطور که اشاره کردیم اسپری تاخیری یک محصول مردانه است به همین جهت بیشتر عوارض آن برای مردان رخ می‌دهد. اما این بدین معنی نیست که اسپری تاخیری هیچ عوارضی برای زنان به همراه نداشته باشید. به‌طور کلی عوارض استفاده از اسپری تاخیری برای زنان شامل موارد زیر است:

۱- احساس سوزش و خارش پوست

این اسپری ممکن است باعث ایجاد خارش و سوزش پوست در بانوان شود و در نتیجه قرمزی پوست آنان را به دنبال داشته باشد. در این شرایط لازم است از شریک جنسی خود بخواهید که از اسپری تاخیری ضد حساسیت استفاده کند.

۲- عوارض اسپری تاخیری در بارداری

اصلی‌ترین عارضه اسپری تاخیری برای زنان در دوران بارداری است. به همین جهت استفاده از اسپری تاخیری در دوران بارداری ممنوع است. چون در صورت استفاده از این محصول در دوران بارداری ممکن است که مواد شیمیایی موجود در اسپری تاخیری از طریق واژن وارد جریان خون مادر شده و سلامت جنین را به خطر بیندازد. پس اگر به فکر سلامتی جنین خود هستید نباید در دوران حساس بارداری از اسپری تاخیری استفاده کنید.

عوارض اسپری تاخیری تاریخ گذشته

عوارض اسپری تاخیری تاریخ گذشته

یکی از اشتباهات افراد هنگام استفاده از اسپری تاخیری عدم توجه به تاریخ آن است. در صورتی که شما از اسپری تاخیری تاریخ گذشته استفاده کنید باعث بروز مشکلات متعدد برای شما خواهد شد. به همین جهت باید قبل از استفاده از اسپری تاخیری به تاریخ آن توجه کنید و تنها زمانی از این محصول استفاده کنید که یک هفته تا یک ماه به تاریخ انقضای آن باقیمانده باشد.

به‌طور کلی مضرات اسپری تاخیری تاریخ گذشته عبارت‌ است از:

  • التهاب
  • خارش
  • حساسیت شدید پوستی
  • قرمز شدن پوست

عوارض اسپری تاخیری حاوی عطر و طعم

اسپری تاخیری دارای عطر و طعم بی ضرر به نظر می رسد اما سرشار از مواد شیمیایی است که می توانند به سلامت انسان آسیب بزنند.

مطالعات علمی نشان می دهند که محصولات معطر می توانند باعث حساسیت و قرمزی پوست شوند. حال تصور کنید که این محصولات را روی حساس ترین عضو بدنتان، یعنی آلت تناسلی، استفاده کنید.

از طرف دیگر طعم دار بودن اسپری تاخیری بی فایده است. اگر قرار است شما و شریک جنسی تان رابطه جنسی دهانی داشته باشید، لازم است اسپری تاخیری را از روی آلت تناسلی خود بشوئید چون مصرف لیدوکائین توصیه نمی شود. با شستن اسپری تاخیری مزه آن هم از بین می رود.

راه های کاهش عوارض استفاده از اسپری تاخیری

با رعایت برخی نکات ساده می‌توانید عوارض استفاده از اسپری تاخیری را کاهش دهید. این راهکارها عبارت‌اند از:

۱- استفاده به اندازه کافی از اسپری تاخیری

اولین راه برای کاهش عوارض استفاده از اسپری تاخیری این است که آن را به‌ اندازه کافی و به‌صورت اصولی استفاده کنید. شما باید از مصرف پشت سر هم اسپری تاخیری و استفاده بیش از حد از آن خودداری کنید. با یادگیری طرز استفاده از اسپری تاخیری می‌توانید عوارض آن را به حداقل برسانید.

۲- خرید اسپری تاخیری از فروشگاه معتبر

خرید انواع اسپری تاخیری

برای این که بتوانید نتیجه مطلوبی از اسپری تاخیری بگیرید و عوارض آن را به حداقل برسانید بهتر است که فروشگاه‌های معتبر را برای خرید اسپری تاخیری انتخاب نمایید. بتا دارو به‌عنوان یکی از بهترین داروخانه‌های آنلاین کشور یک مرجع ایده‌آل برای خرید اسپری تاخیری است. با مراجعه به این داروخانه می‌توانید بهترین و مناسب‌ترین محصول را برای خرید انتخاب کنید.

۳- عدم استفاده اسپری تاخیری تاریخ مصرف گذشته

شما هرگز نباید از اسپری تاریخ مصرف گذشته استفاده کنید. با خرید اسپری تاخیری تازه و معتبر می‌توانید عوارض استفاده از اسپری تاخیری را به حداقل برسانید.

آیا استفاده از اسپری تاخیری ارزشش را دارد؟

در قسمت‌های قبلی عوارض استفاده از اسپری تاخیری را برای شما شرح دادیم. این موضوع ممکن است شما را به شک بیندازد که آیا اسپری تاخیری ارزش استفاده کردن دارد یا نه؟ همانطور که اشاره کردیم این عوارض زمانی رخ می‌دهد که شما به‌صورت پشت سر هم به دفعات زیاد و به‌صورت نادرست از اسپری تاخیری استفاده کنید. چرا که اسپری تاخیری یک محصول جهانی تایید شده است که برای درمان زود انزالی در حین رابطه مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس اگر نحوه استفاده از اسپری تاخیری را به‌طور اصولی یاد بگیرید این محصول ارزش خرید و استفاده کردن را خواهد داشت.

خرید اسپری تاخیری

جمع بندی

اسپری تاخیری یکی از محصولات جذاب و پر کاربرد موجود در بازار است که برای درمان زود انزالی آقایان هنگام رابطه جنسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول فواید بسیار زیادی به همراه دارد اما اگر به‌صورت اصولی استفاده نشود عوارض متعددی برای شما خواهد داشت. در این مقاله عوارض اسپری تاخیری برای مردان و زنان و همچنین راه‌های کاهش عوارض استفاده از اسپری تاخیری را برای شما شرح دادیم. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و برای شما مفید بوده باشد. بتادارو به‌عنوان یکی از بهترین داروخانه‌های آنلاین کشور شرایط لازم برای خرید اسپری تاخیری را برای شما فراهم کرده است. با مراجعه به سایت بتادارو می‌توانید قیمت اسپری تاخیری را مشاهده کرده و بهترین محصولات را برای خرید انتخاب نمایید.

دکتر بیوک لاهیجانی افخم

دکتر بیوک لاهیجانی افخم (به انگلیسی: Buyuk Lahijani Afkham) متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۴۳ در تبریز هستند. ایشان مدرک کارشناسی ارشد داروسازی خود را از دانشگاه غازی (Gazi University) ترکیه دریافت کرده‌اند و مقالات متعددی را نیز در ژورنال های معتبر به چاپ رسانده‌اند. دکتر بیوک لاهیجانی افخم در سال ۱۳۹۷ داروخانه آنلاین بتادارو (Betadarou) را در شهر تبریز تاسیس کردند. بتادارو دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو است و به انتخاب بسیاری از شرکت های داروسازی جزو داروخانه های برتر استان آذربایجان شرقی قرار دارد. شماره نظام پزشکی: 9205 | آدرس: تبریز، خیابان ارک جدید، داروخانه افخم

نوشته های مشابه

‫۶ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا